Titulinis
Nickelodeon
Anglijos lygoje milžinai egzaminuos vidutiniokus
05/04/2019

Anglijos lygoje milžinai egzaminuos vidutiniokus

Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionate artėja kulminacija. Daugeliui klubų liko sužaisti po šešerias rungtynes. Išlieka didžiulė intriga, kuri komanda taps čempione, kurios ekipos pateks į pirmąjį ketvertą.

Pirmaujantis „Manchester City“ turi tik vienu tašku daugiau nei „Liverpool“. Pastarasis klubas trečiojoje vietoje esantį „Tottenham Hotspur“ lenkia net 15 taškų. Šios komandos kraityje – vienu tašku daugiau nei Londono „Arsenal“ ir „Chelsea“ taupyklėje.

Nuo šių dviejų klubų dviem taškais atsilieka „Manchester United“. Iš visų paminėtų ekipų „Arsenal“ žaidė vienu maču mažiau už likusias turnyro lentelės priekyje esančias komandas.

Penktadienį „Liverpool“ svečiuose kovos su „Southampton“ futbolininkais. Jie užima 16-tą poziciją ir vis dar nėra garantuoti dėl vietos elitinėje lygoje. Nuo 18-osios vietos, kuri lems iškritimą iš „Premier“ lygos, „Southampton“ skiria 5 taškai.

Pastaroji ekipa dabar rungtyniauja itin solidžiai – iškovojo dvi pergales iš eilės, laimėjo trejas iš pastarųjų ketverių rungtynių. „Liverpool“ šiuo metu paklupdė tris varžovus iš eilės.

Pirmojo rato šių ekipų dvikovoje akivaizdžiai pranašesni buvo „Liverpool“ futbolininkai – 3:0. Tačiau „Southampton“ savo aikštėje su „Liverpool“ grumiasi kur kas efektyviau nei svečiuose – laimėjo penkerias iš pastarųjų dešimties tarpusavio rungtynių.

„Arsenal“ sekmadienį išvykoje galynėsis su Liverpulio „Everton“, kuris žengia dešimtas. „Kanonieriai“ iš paskutinių šešerių rungtynių triumfavo penkeriose , o vienas baigė lygiosiomis. „Everton“ nuskynė dvi pergales paeiliui. Pirmajame rate Londono klubas namie varžovus palaužė 2:0.

„Chelsea“ pirmadienį namie priims Londono „West Ham“, kuris rikiuojasi 11 vietoje. Pirmajame rate šių ekipų akistata baigėsi 1:1.

Vaizdo transliacijų internetu platforma tvplaypremium.lt ir „TVPlay Sports“ kanalas iš viso nuo penktadienio iki pirmadienio parodys keturias „Premier“ lygos dvikovas.

Transliacijų tvarkaraštis:

balandžio 5 d.

21.50 val. „Southampton“ – „Liverpool“;

balandžio 6 d.

16.50 val. „Newcastle United“ – „Crystal Palace“;

balandžio 7 d.

15.55 val. „Everton“ – „Arsenal“;

balandžio 8 d.

21.50 val. „Chelsea“ – „West Ham“.

1 / 3

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su TVPlay slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.