Titulinis
Apie mus
Apie TVPlay Home

TVPlay Home: istorija kaip kine

„TVPlay Home“ – tai didžiausia skaitmeninė palydovinė televizija Baltijos šalyse. Mūsų komandą kasdien darbui uždega vienas bendras tikslas: pasiūlyti Jums vaizdo turinį, kuris įkvėptų, juokintų, graudintų, leistų sužinoti ką nors naujo ar pajusti kylantį adrenaliną. Dirbame tam, kad kiekvieną dieną galėtumėte žiūrėti geriausius filmus, įtraukiančius serialus, svarbiausius sporto įvykius ir įdomiausias laidas.

Lietuvoje mūsų istorija prasidėjo dar 2002 m. Tais pačiais metais, kai variklį pirmą kartą užkūrė TV laida „Aukščiausia pavara“ (Top Gear), kino mėgėjų širdis virpino „Pianistas“, linksmino „Mano storos graikiškos vestuvės“, o pasaulio vaikus užbūrė „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“.

Per tą laiką mes augome taip sparčiai kaip žaliasis superherojus Halkas iš filmo „Iksmenai“. Greitai mumis patikėjo ir paslaugomis ėmė naudotis dešimtys tūkstančių žmonių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Prie didelio būrio retransliuojamų kanalų pridėjome mūsų pačių autorinius: sporto aistruolių pamėgtą „TVPlay Sports“, kinomanų vertinamą „TV1000 Premium“, geriausius draminius serialus rodantį „Epic Drama“ ir daugelį kitų.

2018 m. rudenį pakeitėme savo vardą ir atsinaujinome – iš „Viasat“ virtome „TVPlay Home“. Tuo metu kino teatruose karaliavo „Juodoji pantera“ ir šeštoji nesenstančio Tomo Cruise‘o „Misija Neįmanoma“ dalis. O mūsų komanda šiais metais dėjo pamatus ateities televizijai: iš pagrindų atnaujino techninę įrangą, kūrė naujas skaitmenines paslaugas.

Kaip ir legendinio serialo „Draugai“ personažai mes esame ne vieni, o didelės draugiškos „All Media Baltics“ šeimos dalis. Lietuvoje jai priklauso vaizdo transliacijų internetu platforma „TVPlay Premium“, vaizdo portalas „TVPlay“, TV kanalai TV3, TV6, TV8, radijo stotis „Power Hit Radio“. Šios grupės savininkas – JAV privataus kapitalo bendrovė „Providence Equity Partners“.

Žemėlapis

1 / 3

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su TVPlay slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.