Titulinis
Nickelodeon
Didžiausiam sporto kanalui Baltijos šalyse – 10 metų
11/01/2019

Didžiausiam sporto kanalui Baltijos šalyse – 10 metų

Tarp pirmųjų rodytų transliacijų – Kauno „Žalgirio“ pergalė

 

Didžiausiam sporto kanalui Baltijos šalyse „TVPlay Sports“ šių metų sausį sukanka 10 metų. Per šį laiką sporto transliacijų kiekis kanale patrigubėjo, o jas komentuojančių specialistų skaičius perkopė 100. Kanalo žiūrovai per dešimtmetį stebėjo ne tik populiariausių sporto šakų varžybas, bet ir dvejas Olimpines žaidynes bei istorinę futbolo superklubų dvikovą, pirmą kartą vykusią Baltijos šalių sostinėje.

 

Pirmasis specializuotas sporto kanalas Baltijos šalyse transliacijas pradėjo 2009 m. sausį. Pirmoji žiūrovams pristatyta transliacija buvo ledo ritulio čempionų lygos pusfinalio rungtynės, tą patį vakarą taip pat rodytas Eurolygos krepšinio mačas tarp Stambulo „Efes Pilsen“ ir Maskvos CSKA.

 

Pirmasis Lietuvos komandos pasirodymas kanalo eteryje buvo Kauno „Žalgirio“ susitikimas Eurolygoje su Prancūzijos „SLUC Nancy Basket“ klubu, kurį žalgiriečiai laimėjo rezultatu 105:94. Komandą tuo metu į priekį vedė Mantas Kalnietis, Jonas Mačiulis, Dainius Šalenga, joje taip pat žaidė Eurelijus Žukauskas.

 

Kanalas transliacijas pradėjo nuo populiariausių sporto šakų tarptautinių ir nacionalinių čempionatų: futbolo, krepšinio, lauko teniso, ledo ritulio ir kt. „TVPlay Sports“ veiklos pradžioje kasmet žiūrovams parodyta apie 500 sporto transliacijų, tačiau jų skaičius nuolat augo ir pernai pasiekė rekordą: pradėjus rodyti naują kanalą „TVPlay Sports+“, per abu kanalus sporto aistruoliai galėjo iš viso stebėti net 2800 įvairių sporto renginių.

 

„Prieš dešimtmetį startavęs kanalas suteikė galimybę žiūrovams Baltijos šalyse matyti pačius svarbiausius sporto įvykius iš viso pasaulio, tarp jų – daugybę tiesioginių transliacijų. Jis prisidėjo populiarinant naujas sporto šakas, kuriant aukštesnio lygio sporto kultūrą. Profesionalių komentatorių skaičių per šį laiką kanale išauginome iki daugiau nei 100, pradėjome visą parą transliuoti aukštos raiškos (HD) formatu. Tai, kad pernai rudenį pristatėme jau antrą specializuotą sporto kanalą, rodo, kad apetitas sporto renginiams ir jų įvairovei toliau auga. Sieksime, kad įdomų TV turinį pagal savo skonį čia rastų kiekvienas sporto gerbėjas“, – sako Anastasiia Voronkina, „TVPlay Home“ komercijos direktorė Lietuvai.

 

2018 m. kanalas, kuris iki tol žiūrovams buvo žinomas kaip „VIASAT Sport Baltic“, atnaujino pavadinimą bei prekės ženklą ir tapo „TVPlay Sports“. Jo eteryje žiūrovai pernai taip pat galėjo stebėti išskirtinį renginį Baltijos šalių sporto istorijoje – UEFA surengtas super taurės finalo rungtynės Taline, kuriose susikovė du futbolo superklubai – Madrido „Real“ ir to paties miesto „Atletico“.

 

Kanalus „TVPlay Sports“ ir „TVPlay Sports+“ galima žiūrėti per skaitmeninę palydovinę televiziją „TVPlay Home“ ir vaizdo transliacijų internetu platformą „TVPlay Premium“.

1 / 3

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su TVPlay slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.