Titulinis
Naujienos
Europos stadionuose – elitinių žemyno rinktinių dvikovos
16/11/2018

Europos stadionuose – elitinių žemyno rinktinių dvikovos

Tęsiasi UEFA Tautų lygos (Nations League) futbolo varžybos. Šią savaitę įvyks net keli intriguojantys mačai.

Šiandien didelį susidomėjimą kelia A lygoje rungtyniaujančių Kroatijos ir Ispanijos komandų mūšis. Pirmojoje šių ekipų dvikovoje ispanai namie galingus varžovus tiesiog nušlavė 6:0.

4-oje grupėje Ispanijos futbolininkai turi 6 taškus, Anglijos – 4, Kroatijos – 1. Tiesa, kroatai žaidė du mačus, o anglai ir ispanai – po tris. Į kitą etapą iškops dvi rinktinės. Jau aišku, kad Ispanijos komanda žengs toliau.

Sekmadienį Anglijos rinktinė savo aikštėje priims kroatus. Jų pirmoji akistata baigėsi 0:0. Jei anglai švęs pergalę, jie pateks į kitą etapą.

Penktadienį Nyderlandų futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje kovos su Prancūzija. Pirmosiose rungtynėse 2:1 stipresni buvo prancūzai. 1-oje grupėje jie sukaupė 7 taškus, Nyderlandai – 3, Vokietija – 1. Nyderlandai žaidė tik dvi dvikovas, o kitos ekipos – po tris. Kelialapį į antrąjį etapą jau turi prancūzai.

Šeštadienį italai namie išmėgins jėgas su portugalais. Pastarieji savo aikštėje nugalėjo Italijos rinktinę 1:0. 3-ioje grupėje Portugalijos komanda per dvejas rungtynes surinko 6 taškus. Italai ir lenkai žaidė po tris mačus ir turi atitinkamai 4 ir 1 tašką.

Latvijos futbolininkai, kurie rungtyniauja D lygoje, ketvirtadienį išvykoje galynėsis su Kazachstanu. Latvijoje šios komandos išsiskyrė taikiai 1:1. 1-oje grupėje dominuoja gruzinai, kurie laimėjo visas ketverias rungtynes (12 taškų). Kazachstano sąskaitoje – taškai, o Latvijos ir Andoros – po 12.

Į aukštesnę C lyga prasibraus tik grupės nugalėtojai. Jau aišku, kad jais taps Gruzijos futbolininkai.

Vaizdo transliacijų internetu platforma tvplaypremium.lt, „TVPlay Sports“ ir „TVPlay Sports+“ kanalai iš viso lapkričio 15-18 dienomis parodys septynerias rungtynes.

Tiesioginių transliacijų tvarkaraštis:

lapkričio 15 d.

16.50 val. Kazachstanas – Latvija (tvplaypremium.lt, „TVPlay Sports“),

21.35 val. Kroatija – Ispanija (tvplaypremium.lt, „TVPlay Sports“);

lapkričio 16 d.

21.35 val. Nyderlandai – Prancūzija (tvplaypremium.lt, „TVPlay Sports+“);

lapkričio 17 d.

21.35 val. Italija – Portugalija (tvplaypremium.lt, „TVPlay Sports+“);

lapkričio 18 d.

15.50 val. Anglija – Kroatija (tvplaypremium.lt, „TVPlay Sports“),

18.50 val. Šiaurės Airija – Austrija (tvplaypremium.lt, „TVPlay Sports“),

21.35 val. Šveicarija – Belgija (tvplaypremium.lt, „TVPlay Sports“).

Atgal
1 / 3

Gaukite asmeninį televizijos TVPlay Home pasiūlymą

Jei norite įsigyti TVPlay Home televiziją išskirtinėmis sąlygomis, palikite savo kontaktus ir mes Jums paskambinsime darbo dienomis per 24 val.

Jūsų vardas
TelefonasSėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 24 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su TVPlay slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.