Titulinis
TVPlay Home keičia TV žiūrėjimo taisykles

Naujos skaitmeninės paslaugos ir planai leis mėgautis televizija dar patogiau

„TVPlay Home“ žiūrovams pristatome naujas skaitmenines paslaugas, kurios suteiks galimybę mėgautis aukštos kokybės televizijos turiniu dar patogiau. Tai TV įrašų archyvas, leidžiantis „atsisukti“ TV laidas, platų TV filmų, serialų ir laidų pasirinkimą siūlanti videoteka bei neribotas 4G mobilusis internetas.

Naujos funkcijos integruotos į 6 atnaujintus paslaugų planus, pritaikytus skirtingų poreikių TV žiūrovams: Mini, Pradinis, Namai, Namai+, Namai su internetu, Namai+ su internetu. Daugiau informacijos apie kiekvieną iš šių planų rasite ČIA

TV archyvas. TV įrašų „atsukimo“ paslauga leidžia žiūrėti televizijos eteryje rodytą turinį Jums patogiu metu, jį „prasukti“ pirmyn arba atgal, peržiūrėti pakartotinai. Priklausomai nuo konkretaus TV kanalo, ši funkcija veikia 2-7 paras po originalios transliacijos laiko. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, mėgstamo serialo seriją galėsite lengvai pasižiūrėti net jei praleisite jos „tiesioginę“ transliaciją – tereiks pasinaudoti TV archyvu.

Videoteka. Kita nauja paslauga – videoteka. Tai platų filmų, serialų ir laidų pasirinkimą siūlanti vaizdo biblioteka, kurios turinį galite žiūrėti kada tik panorėję. Nemokamoje videotekos dalyje pasiekiamos daugiausia lietuviškos laidos bei TV serialai.

Neribotas internetas. Tarp „TVPlay Home“ paslaugų nuo šiol taip pat rasite spartų neribotą 4G mobilųjį internetą, kurį galima užsisakyti kartu su mūsų naujais planais. Jį teiksime bendradarbiaudami su mobiliojo ryšio bendrove „Bitė Lietuva“.

Atkreipiame dėmesį, kad norint naudotis kai kuriomis iš pristatytų naujų funkcijų būtinas modernus hibridinis TV imtuvas. Todėl, jei dar nesate pasikeitę senojo „TVPlay Home“ imtuvo į naują – tai puiki proga ir paskata tą padaryti. Naujas imtuvas leis naudotis visomis interaktyvios televizijos galimybėmis.

Gaukite asmeninį televizijos TVPlay Home pasiūlymą!
Jūsų vardas
Telefonas
Nuolaidos kodas1 / 3

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su TVPlay slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.