Titulinis
Nickelodeon
Lietuvos žiūrovai pamatys Arminą Jasikonį Pasaulio motokroso čempionate „MXGP“
22/03/2019

Lietuvos žiūrovai pamatys Arminą Jasikonį Pasaulio motokroso čempionate „MXGP“

Lietuvos motosporto gerbėjai šiemet galės mėgautis Pasaulio motokroso čempionato „MXGP“ tiesioginėmis transliacijomis. Čia varžosi ir žymiausias bei daugiausiai pasiekęs Lietuvos motociklų sporto atstovas Arminas Jasikonis. Žiniasklaidos grupė „All Media Baltics“ pasiekė susitarimą su „MXGP“ ir pirmą kartą parodys įspūdingą motokroso lenktynių seriją visoms Baltijos šalims. Tiesioginėmis transliacijomis galės mėgautis sporto kanalo „TVPlay Sports+“ ir didžiausios vaizdo transliacijų platformos internetu „TVPlay Premium“ žiūrovai.

 Šių metų Pasaulio motokroso čempionatas “MXGP” yra ypatingas Baltijos regionui, nes jame varžosi motociklininkai iš visų trijų šalių labiausiai įkvepiančiose trasose nuo Honkongo ir Indonezijos iki Argentinos ir Didžiosios Britanijos. Reikėtų paminėti ir kaimyninėje Latvijoje, Kegume  birželio 16 d. vykstančias lenktynes. “TVPlay Sports+” ir vaizdo transliacijų internetu platforma tvplaypremium.lt tiesiogiai transliuos visas 19 sezono lenktynių ir prestižinę sezono pabaigą – Pasaulio Motociklų sporto federacijos (FIM) “Tautų motokrosą” (angl.“Motocross of Nations”). „TVPlay Sports+“ plečia techninių sportų pasiūlą ir savo žiūrovams suteikia aukščiausios klasės kelių rūšių motociklų varžybas. Be naujai įsigytų „MXGP“ teisių, nuo 2009 m. „TVPlay Sports“ yra ir „MotoGP“ lenktynių transliuotojas.

Estas Tanel Leok bus labiausiai patyręs vairuotojas iš Baltijos šalių, dalyvaujantis FIM Pasaulio motokroso čempionatuose „MXGP“ nuo 2004-ųjų ir atstovaujantis „Husqvarna“ komandą. Pauls Jonass iš Latvijos yra dabartinis „MX2” pasaulio čempionas iš kurio kaimyninės šalies sirgaliai tikisi gerų rezultatų ir galingesnių motociklų klasėje. Jis ir lietuvis Arminas Jasikonis priklauso tai pačiai komandai „Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing“. Pirmasis etapas lietuviui buvo gana sėkmingas. Jis tiek pirmose, tiek antrose lenktynėse užėmė 8-ąsias vietas, bei surinkęs 26 taškus bendroje etapo įskaitoje užėmė 6-ą poziciją, pranokęs komandos draugą latvį Paulį Jonasą, kuris atitinkamai buvo 9-as ir 12-as.

Motociklininkas Arminas Jasikonis džiaugiasi, kad pagaliau Lietuvos motokroso gerbėjai turės galimybę pamatyti tiesiogiai Pasaulio čempionato varžybas ir tikisi, kad ir jo pasirodymas jų nenuvils.

„Šiais metais patekau į labai gerą komandą „Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing“ ir tikiu, kad galime pasiekti aukštų rezultatų. Pirmajame etape mano rezultatas gal ir geras, bet pati važiavimo kokybė tikrai netenkino. Antrajame etape Didžiojoje Britanijoje ir kituose tikiuosi seksis vis geriau ir geriau. Aš nenoriu savęs iš anksto priskirti į vieną ar kitą vietą, nes esu dar jaunas ir man svarbu ne tik rezultatas, bet ir įgyjama patirtis. Dauguma mano varžovų yra vyresni ir labiau patyrę, tad juos įveikti yra iššūkis. Pasibaigus čempionatui galima bus įvertinti savo užimtą galutinę vietą“, – santūriai savo tikslus pasaulio čempionate „MXGP“ įvardijo lietuvių motokroso viltis.

Motokroso varžybose kiekviename etape kiekvienos klasės motociklininkai varžosi dviejose lenktynėse po 30 minučių, o laikui pasibaigus apvažiuoja du ratus po kurių pirmieji dvidešimt lenktyninkų gauna įskaitinius taškus. Abiejų lenktynių rezultatai sumuojami, kad būtų gautas bendras rezultatas. FIM Pasaulio motokroso čempionatas pirmąkart startavo 1957 m. 500cm3 kategorijoje. Nuo 2004m. Pasaulio čempionatas buvo suskirstytas į pagrindinį MX1 – dabar „MXGP“ (250 – 450 cm3) ir “MX2“ (125 – 250 cm3).

Tiesioginių transliacijų tvarkaraštis:

Kovo 24 d.

15:00 val. „MXGP“ Pasaulio čempionato Antrasis etapo 1 lenktynės  (Matterley Basin trasoje Vinčesteryje, Didžiojoje Britanijoje)

18:00 val. „MXGP“ Pasaulio čempionato Antrasis etapo 2 lenktynės  (Matterley Basin trasoje Vinčesteryje, Didžiojoje Britanijoje).

1 / 3

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su TVPlay slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.