Titulinis
Nickelodeon
„TVPlay Home“ klientų Vilniuje nuo šiol laukia nauju adresu
28/01/2019

„TVPlay Home“ klientų Vilniuje nuo šiol laukia nauju adresu

„TVPlay Home“ Vilniaus klientų aptarnavimo centras nuo sausio 28 dienos persikėlė į naujus namus – Žemaitės g. 15 (tame pačiame pastate, kuriame veikia mobiliojo ryšio bendrovė „Bitė Lietuva“). Čia taip pat įsikūrė ir įmonės administracija.

Klientų aptarnavimo centre lankytojų lauksime pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val. o penktadieniais nuo 8 iki 16 val. – mielai atsakysime į Jūsų klausimus, patarsime dėl skaitmeninės palydovinės televizijos paslaugų. Taip pat primename, kad į mus galite kreiptis telefonu Vilniuje +370 5 236 3365, el. paštu home@tvplay.lt ar žinute per pokalbių programėlę LiveChat (dešiniajame apatiniame šios interneto svetainės kampe spausti „Kalbėtis dabar“).

Naujose patalpose taip pat veiks naujai įsteigtas skambučių centras, teiksiantis pagalbą ir konsultacijas telefonu „TVPlay Home“ klientams. Šį centrą nusprendėme įkurti įmonės viduje, nes siekiame dar didesnį dėmesį skirti aptarnavimo kokybei ir klientų patirties gerinimui.

1 / 3

Sėkmingai išsiųsta

Ačiū! Su jumis susisieksime darbo dienomis per 3 val.

Sklandžiam svetainės naudojimui, Jūsų naršymo gerinimui ir rinkodarai svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su TVPlay slapukų politika. Informacija, kaip atsisakyti slapukų yra čia.